AGBUD-BIS - Inżynier budowy

07.06.2023

Firma AGBUD-BIS poszukuje ambitnego, kreatywnego, samodzielnego inżyniera budowy

Obowiązki:
- nadzór nad realizacją prac budowlanych oraz wykończeniowych w oparciu o  dokumentację  techniczną oraz harmonogram prac oraz raportowanie postępu prac

- uczestniczenie w procesie budowlanym oraz odbiorach prac budowlanych w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego

- uczestnictwo w rozliczeniach wykonanych prac prowadzenie oraz opracowywanie dokumentacji budowy;

- realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

- zarządzanie materiałem oraz sprzętem;

- prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych;

- nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP;

- prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami oraz inwestorami;

- przygotowanie oraz nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;

- przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

- analiza ofert przekładanych przez podwykonawców;

- przygotowanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia pod uprawnienia budowlane

- stałe wynagrodzenie o pracę w oparciu o umowę

Oferty prosimy wysyłać na adres: agbud.bis.biuro@wp.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. 533062010